O nas

Serdeczne witamy i zapraszamy Państwa do gabinetu Stomatologia Kromer, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze profesjonalnie zajmiemy się Państwa uśmiechem. Każdy z nas jest inny, dlatego do każdego pacjenta i każdego przypadku podchodzimy w sposób indywidualny, jednak zawsze dokładamy wszelkich starań by każda wizyta u nas była dla Państwa bezbolesna i bezstresowa oraz by jej wyniki cieszyły Państwa przez długie lata.

Z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów oferując pełną gamę zabiegów dentystycznych realizowanych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii i sprzętu medyczno-diagnostycznego oraz najlepszych materiałów. Realizujemy kompleksowe plany leczenia, które mają na celu przywrócenie i pielęgnację promiennego i zdrowego uśmiechu. Aby zapewnić najwyższą precyzję i skuteczność leczenia, wszystkie zabiegi wykonujemy w powiększeniu - to jest, przy wykorzystaniu lup stomatologicznych lub mikroskopu. Stomatologia jest naszą pasją. W naszym gabinecie pomagamy zachować piękny uśmiech na całe życie.
Projekt i wykonianie ILF "STOMATOLOGIA KROMER" Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Barbara Kromer, ul. Skarbka z Gór 15U lok 1; 03-287 Warszawa;